Forma szkolenia
Szkolenia otwarte, ogólnodostępne – skierowane są do osób, które potrzebują konkretnej wiedzy
i praktycznych rozwiązań w danym zakresie. Stanowią idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw chcących przeszkolić zaledwie kilku pracowników. Kalendarz aktualnych szkoleń otwartych
Szkolenia zamknięte (dedykowane, „szyte na miarę”) są organizowane na zlecenie konkretnego Klienta i w pełni dostosowane do jego indywidualnych potrzeb, co gwarantuje najwyższą efektywność. Szkolenia dedykowane organizowane są w dogodnym miejscu i czasie dla Klienta. Ich zakres i forma może również zostać dopasowana do możliwości finansowych Klienta.
Doświadczenie
Mamy ogromne doświadczenie w realizacji szkoleń z zakresu odlewnictwa, zarówno otwartych jak i zamkniętych. Przez ostatnie lata przeprowadzonych zostało wiele szkoleń specjalistycznych dla indywidualnych Klientów, począwszy od małych firm poprzez przedsiębiorstwa odlewnicze z sektora MŚP oraz duże, wiodące polskie odlewnie. Szkolenia organizowane są również na potrzeby firm będących dostawcami materiałów i urządzeń dla odlewni. Wiele naszych szkoleń realizowanych jest również w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Sprawdzony zespół wykładowców
Prowadzący szkolenia to członkowie Stowarzyszenia – pracownicy naukowi uczelni technicznych, m.in. Wydziału Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Świętokrzyskiej, Politechniki Śląskiej, pracownicy jednostek naukowo-badawczych, m.in. Instytutu Odlewnictwa oraz doświadczeni inżynierowie praktycy – pracownicy odlewni. Wykładowcy posiadają szeroką wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu odlewnictwa oraz innowacyjnych technologii związanych z produkcją odlewów. Ich wieloletnie doświadczenie zawodowe gwarantuje zdobycie umiejętności praktycznych, jakich oczekuje innowacyjny przemysł. Trenerzy-wykładowcy posiadają umiejętności dydaktyczne, pozwalające na przekazywanie wiedzy w przystępny i ciekawy dla uczestników sposób.
Przydatne materiały szkoleniowe
Uczestnicy szkoleń otrzymują wysokiej jakości materiały szkoleniowe przygotowane w praktycznej formie.
Materiały te mogą stanowić kompendium wiedzy w codziennej pracy zawodowej.
Ocena satysfakcji Klienta
Każde szkolenie kończy się ankietą ewaluacyjną badająca zadowolenie uczestników szkolenia. Opinia Klientów pozwala na ciągłe podnoszenie jakości naszych usług oraz lepsze dopasowanie oferty do bieżących potrzeb przemysłu.
Badanie efektywności szkoleń
Na życzenie Klienta przeprowadzane są pre- i post-testy, w celu zbadania efektywności szkolenia, czyli poziomu nabytej przez uczestników wiedzy.
Certyfikat STOP
Uczestnicy otrzymują Certyfikat Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich, potwierdzający uczestnictwo w danym szkoleniu.